Poznaj MarketLab

deco element deco element
dostępny
ZOBACZ FILM
Rewolucja

Gdyby był to standardowy opis firmy, jakich wiele – przedstawilibyśmy się krótko – od wielu lat dostarczamy sieciom handlowym oraz producentom zaawansowaną technologię, związaną z uczeniem maszynowym i analizą obrazu. To jednak za mało. O MarketLab powinniśmy powiedzieć dużo więcej…
Od dawna obserwujemy, jak nowe technologie przebudowują oblicze naszej codzienności, sprawiając, że działamy coraz szybciej i bardziej efektywnie. Dążymy do tego, aby nasze życie stało się prostsze, a to czego potrzebujemy stale było na wyciągnięcie ręki. Czujemy się częścią tych zmian i chcemy, aby nasze rozwiązania były elementem społecznej rewolucji.
deco element

MarketLab w 5 hasłach

Slide 1
Innowacja

Tworzymy rozwiązania,
które są przyszłością branży retail i foodservice.

Elastyczność

Każdorazowo dostosowujemy narzędzia do oczekiwań klienta. Analizujemy rynek i tworzymy zindywidualizowaną ofertę, dopasowaną do potrzeb.

Rozwój

Stale ulepszamy nasze koncepcje, prowadząc rzetelne prace badawcze nad rewolucyjnymi rozwiązaniami dla handlu.

Inspiracja

Zawsze działamy perspektywicznie. Śledzimy branżowe trendy i jesteśmy kilka kroków przed pozostałymi.

Automatyzacja

Tworzymy technologie, minimalizujące koszty związane z zasobami ludzkimi, które jednocześnie przynoszą wymierne efekty sprzedażowe naszym klientom.

MarketLab w liczbach

licznik

Nasz zespół składa się z ponad 100 programistów, inżynierów, specjalistów ds. operacji i biznesu. Od 2010 roku tworzymy szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów

PONAD
0
lat
działalności
PONAD
0
osób
w zespole
PONAD
0
zadowolonych klientów
0
spółki tworzące MarketLab group

Rozwijamy sprzedaż najlepszych marek

Nie będziemy przekonywać tu o jakości naszych działań. Wiemy, że nasze realizacje i klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem to najlepsza wizytówka MarketLab.
whatsapp
This site is registered on wpml.org as a development site.