Innowacyjne wsparcie handlu

36565

obrazów analizowanych miesięcznie

124276

paragonów rejestrowanych dziennie

3569429

dotarcie POS TV do shopperów miesięcznie

VendLab

Zwiększ efektywność i wygodę korzystania z maszyny vendingowej w swojej firmie.

Dzięki rozwiązaniom VendLab maszyna vendingowa w Twojej firmie wejdzie na nowy poziom transakcji bezgotówkowych dając pracownikom szybki i łatwy dostęp do produktów. Da możliwość monitorowania i kontrolowania sprzedaży maszyny oraz zintegruje się z wewnętrznym systemem księgowym firmy w celu przyspieszenia rozliczeń.

RetailLab

Monitoruj sprzedaż uzyskując bezcenne dane

Informacje z urządzeń fiskalnych pozwalają dostarczyć bezcenne dane. Wyobraź sobie możliwość ciągłego monitoringu sprzedaży w sieciach tradycyjnych, który pomoże Ci lepiej rozumieć zachowania konsumenckie i zwiększyć sprzedaż Twoich produktów.

SmartEye

Kontroluj dostępność asortymentu i prowadź badania konsumenckie

Kontroluj dostępność asortymentu i prowadź badania konsumenckie Dysponując zaawansowanym systemem monitoringu i technologią pozwalającą na analizę obrazu, jesteś w stanie lepiej egzekwować realizację planogramów oraz kontrolować i podnosić dostępność Twojego asortymentu.

ContactLab

Buduj trwałe relacje z Klientami handlu tradycyjnego

Posiadając relacje z wielotysięczną bazą sklepów handlu tradycyjnego, pomagamy zrealizować nawet najbardziej ambitne cele sprzedażowe. Od wprowadzania asortymentu na sklepowe półki, po weryfikację skuteczności prowadzonych promocji.

DigitalSignage

Zwiększ sprzedaż wykorzystując system POS TV

Centralnie zarządzany system DigitalSignage zwiększy widoczność Twojego asortymentu. Może posłużyć Ci do reklamy sprzedawanych produktów, wyświetlania efektownych menu-boardów oraz promocji Twojej firmy.

Zaufali nam: